-4°C pochmurno z przejaśnieniami

Ruszył konkurs fotograficzny „Mój powiat w obiektywie”

Aktualności, Ruszył konkurs fotograficzny „Mój powiat obiektywie” - zdjęcie, fotografia

Rozpoczęła się VI edycja konkursu fotograficznego „Mój powiat w obiektywie” organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Radomiu.

Konkurs skierowany jest do uczniów 7 klas szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu radomskiego.

Myślą przewodnią przedsięwzięcia jest prezentacja turystycznych, przyrodniczych i krajobrazowych walorów powiatu radomskiego.

- W tegorocznej VI edycji prosimy o zdjęcia w scenerii zimowej. Za chwilę przerwa świąteczna i ferie zimowe. Z przyjemnością zobaczymy fotografie powiatu pokrytego śniegiem, poranną szadzią, okna wymalowane mrozem jak również fotografie z zimowych spacerów, kuligów i zabaw – informują organizatorzy.

- Mamy nadzieję, że młodym autorom uda się zaprezentować walory naszego powiatu, miejsca nieznane, bądź powszechnie odwiedzane, ale z innej perspektywy, że swoją fotografią zachęcą do odwiedzenia regionu radomskiego. Może piękno powiatu w połączeniu z artystyczną wrażliwością i talentem sprawią, że odkryjemy nowe, nieznane oblicze naszej „małej ojczyzny” - dodaje starostwo.

Każdy uczestnik może przesłać 1 zdjęcie w terminie od 20 stycznia do 28 lutego 2018 na adres: Starostwo Powiatowe w Radomiu, ul. Tadeusza Mazowieckiego 7, 26-600 Radom lub złożyć w Wydziale Promocji i Rozwoju Powiatu (pok. 108). Z dopiskiem konkurs fotograficzny „Mój powiat w obiektywie”.

Więcej informacji o konkursie oraz regulamin można znaleźć na stronie powiatu: www.radompowiat.pl.

 

Karolina Kozieł

Fot. Starostwo Powiatowe w Radomiu

Ruszył konkurs fotograficzny „Mój powiat w obiektywie” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się