-2°C pochmurno z przejaśnieniami

Spowodował kolizję po pijaku, a do tego posiadał narkotyki i znieważył policjantów

Kronika kryminalna, Spowodował kolizję pijaku posiadał narkotyki znieważył policjantów - zdjęcie, fotografia

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Skaryszewie zatrzymali kierowcę, który spowodował po alkoholu kolizje. Dodatkowo odpowie za posiadanie narkotyków i znieważenie funkcjonariuszy.

We wtorek policjanci otrzymali informację o kierowcy Mercedesa Sprintera, który w Skaryszewie na ulicy Żeromskiego spowodował kolizję i uciekł.

- Kierujący uderzył w barierki ochronne, zostawił auto i uciekał pieszo. Miejscowi policjanci natychmiast interweniowali i zatrzymali 35-letniego mieszkańca Radomia - relacjonuje Justyna Leszczyńska, rzecznik prasowy KMP Radom.

Jak się okazało, zatrzymany miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie, a po przeszukaniu zatrzymanego policjanci znaleźli przy nim narkotyki. Ponadto, w trakcie wykonywanych czynności, mężczyzna był agresywny i znieważył policjantów.

- Trafił do policyjnej celi, a w czwartek przedstawiono mu zarzuty. Teraz odpowie za kierowanie autem po alkoholu i spowodowanie zdarzenia drogowego, posiadanie narkotyków oraz znieważenie i naruszenie nietykalności policjantów - dodaje Justyna Leszczyńska.

Spowodował kolizję po pijaku, a do tego posiadał narkotyki i znieważył policjantów komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się