-2°C pochmurno z przejaśnieniami

Zwycięstwo Czarnych, a na trybunach mieszkańcy Skaryszewa

Sport, Zwycięstwo Czarnych trybunach mieszkańcy Skaryszewa - zdjęcie, fotografia

W sobotę, 10 marca drużyna Cerrad Czarnych Radom podejmowała na swoim boisku wicemistrzów z Asseco Resovi Rzeszów, a radomskich zawodników dopingowała 50-cio osobowa reprezentacja Miasta i Gminy Skaryszew z Burmistrzem Skaryszewa na czele.

A wszystko to dzięki udziałowi w projekcie Partnerstwo Regionalne Czarni, do którego gmina dołączyła w tym sezonie.

Już po raz drugi Czarni wystąpili w barwach miasta i gminy Skaryszew.

Początek tego spotkania to oficjalne przekazanie pamiątkowej koszulki przez kapitana drużyny Wojciecha Żalińskiego na ręce Burmistrza, Ireneusza Kumięgi.

Kibice ze Skaryszewa głośno dopingowali drużynę, a charakterystyczne koszulki i flagi miasta przykuwały uwagę widzów. Przerwy w meczach umilały dwie grupy cheerleaders ze Skaryszewa i Makowca.

Drużyna Cerrad Czarnych Radom wygrała z Asseco Resovią Rzeszów 3:0.

Podczas sobotniego spotkania, oprócz banerów oraz reklam na ledowych bandach gmina miała także swoje stoisko promocyjne, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród kibiców.

Patronat nad tak znaczącym plusligowym spotkaniem ma ogromną wartość promocyjną dla gminy, tworząc pozytywny jej wizerunek poza granicami Skaryszewa. A udział uczniów naszych szkół w tak rewelacyjnym meczu to niezapomniana dawka emocji. Po meczu siatkarze spotkali się z kibicami i wspólnie pozowali do pamiątkowych zdjęć.

 

Fot. UMiG Skaryszew

Zwycięstwo Czarnych, a na trybunach mieszkańcy Skaryszewa komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się